Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 15.05.2024, 23:13

Сайт - портфоліо Савчук Лариси Олексіївни

Меню сайту
Категорії розділу
Розробки виховних заходів [2]
Розробки уроків [10]
Розробки уроків
Допитливим школярикам [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Розробки уроків

Розробка уроку з математики. 3 клас.

Тема: Усне додавання трицифрових чисел виду 520 + 340. Розширена задача на зведення до одиниці (перший вид).

 

Мета: ознайомити із додаванням круглих трицифрових чисел; формувати вміння розв’язувати розширені задачі на зведення до одиниці; розвивати вміння складати задачі; виховувати охайність приведенні зошита.

 

Обладнання: таблиця «Додавання круглих трицифрових чисел»; таблиця «Усна лічба за блок-схемою»; індивідуальні картки.

Тип уроку: комбінований.

 

Хід уроку

І. Організаційний момент.

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

 

1.     Записати розв’язок задачі № 570 виразом за схемою:






  

2.     Складання подібної задачі.

 

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

 

1.     Усна лічба за блок - схемою.Гра «Естафета». Змагання між трьома групами.

І команда                               ІІ команда       III команда                  

2.     Робота за індивідуальними картками.

 

3.     Математичний диктант.

 

а) різницю чисел 90 і 18 зменшити в 9 раз;

б) 40 збільшити на добуток чисел 9і6;

в) частку чисел 81 і 9 зменшити в 3 рази;

г) знайти суму часток чисел 72 і 8 та 45 і 9.

4. Взаємоперевірка.   (обмін зошитами і перевірка виконання)

 

ІУ. Повідомлення теми, мети уроку.

 

У. Вивчення нового матеріалу.

 

1.  Пояснення вчителя з використанням таблиці «Додавання круглих трицифрових чисел».



2. Коментоване виконання завдання №573.

 

3. Фізкультхвилинка.

 

4. Робота над задачею №576.

 

а) Проаналізувати задачу. Скласти короткий запис.

    6дн. – 42 парасольки

    3дн. ( щодня на 2 п. більше) – ?

    З’ясувати, про що можна дізнатися спочатку? Про що пізніше? Про що      згодом?

б) Розв’язання, запис в зошит.

в) Для сильних учнів скласти вираз до задачі.

 

УІ. Систематизація та закріплення знань.

 

1.     Робота в парах.

Скласти задачу за виразом 420 + (420 + 210).

 

2.     Самостійне розв’язування прикладів №574.

1 варіант – 1 рядок

2 варіант – 2 рядок.

 

3. Самостійне розв’язування задачі №575 9за планом). (індивідуальний     підхід).

 

4. Для сильних учнів:

Скласти обернену задачу до попередньої.

Розв’язання записати виразом.

 

 

УІІ. Підсумок уроку.

Прокоментувати розв’язання прикладів:

420 + 140                               300 + 60        

 

УІІІ. Домашнє завдання

 № 578, 579. для сильних учнів № 578, 569*

 

Категорія: Розробки уроків | Додав: savchuk (24.11.2013)
Переглядів: 2846 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Мій блог




счетчик посещений
Савчук Лариса Олексіївна © 2024